Trello – сервіс для колективної роботи

Результат пошуку зображень за запитом "сайт трелло"Trello – сучасний спосіб керувати проектами в режимі реального часу. сервісу представляє з себе віртуальну дошку, на якій розташовані списки і картки, які використовуються в роботі над певним проектом. Сервіс можна адаптувати як завгодно, додаючи скільки завгодно співробітників і тасуючи картки на свій розсуд. Плюсом сервісу є те, що кожен користувач налаштувати функції під себе, при цьому сервіс не навантажує систему непотрібними функціями. Також сервіс має функцію синхронізації на всіх пристроях, потрібно тільки завантажити мобільний додаток на свій смартфон і користувач завжди в курсі про те, що відбувається з його проектами.
Система дуже проста, все на інтуїтивному рівні. Мова системи – російський, причому русифікація хороша, не машинний переклад. Основна робоча одиниця в системі – картка. Вона являє або опис завдання, або цілий документ, який включає в себе списки, чек-листи, вкладення, терміни, мітки, відповідальних тощо. Текст в ній легко змінюється за допомогою найпростіших тегів, завдання можна коментувати, причому навіть адресно, треба лише поставити перед ніком «@». Під карткою є список дій, що здійснюються в ній. Це дозволяє відстежувати будь-які зміни, здійснені в завданню, а також тих, хто їх робив.
Для загальних дощок існує можливість настройки доступу по 3 рівням. Доступ для всіх – публічний. Дає можливість змінювати структуру і працювати з завданням всім. Доступ для окремої категорії осіб – командний
Візуальна складова на висоті. Можна використовувати колірні схеми для позначки завдань, використовувати різні віджети, а також розширення для браузера (принаймні для Хрома є точно – Трелло плюс, який здійснює тайм-менеджмент).


плюси
простота (перетягують картки з листа на лист за допомогою мишки),
з розширенням для Google chrome – trello plus можна виставляти час – скільки плануєш витратити і скільки реально витратив,
теги – дуже зручно
додавати учасників просто,
гарячі клавіші,
безкоштовний
мінуси


Немає постановки завдань як такої .

Leave a Comment