DRAW CHAT – це великі можливості для спільного навчання

Іноді для дистанційного навчання звичайного чату, будь-якого сервісу для онлайн конференції або популярного Skype може не вистачити. Draw Chat – безкоштовний сервіс, який дозволяє будь-якому користувачеві створювати відеочат з інструментами інтерактивної дошки, вставкою документа PDF, зображення або карти.

Реєстрація не потрібна. Після запуску дошки буде можливість включити доступ до веб-камери і мікрофону, для зручнішого спілкування. Ви можете підключити учнів до своєї відеоконференції, відправивши їм посилання. Також, сервіс допускає режим редагування іншим учасником відеочату.

Він дозволяє також малювати або набирати текст на загальній дошці. Завантаживши PDF-файл або зображення, ви можете коментувати їх онлайн. Інший варіант використання зображень – це малювання або написи прямо на зображенні або карті.

Отже, даний сервіс грає велику роль у створенні різноманіття вправ та завдань для учнів, викликає зацікавлення і пожвавлює саме навчання. Адже є можливість підготувати сам сценарій заняття, обговорювати з учнями презентацію, або створювати власний проект.

Leave a Comment