Значення травлення. Система органів травлення.

Харчування — неодмінна умова для нормального росту, розвитку й життєдіяльності людського організму.

Травлення — процеси, що забезпечують фізичну і хімічну зміну їжі з подальшим всмоктуванням поживних речовин у кров і лімфу.

До системи органів травлення належать травний канал і травні залози. Травний канал — це порожниста трубка довжиною 8–10 м, що проходить через усе тіло і поділяється на ротову порожнину, глотку, стравохід, шлунок, тонку і товсту кишку.

Рис.1 Органи травлення людини.

Травний канал починається ротовою порожниною, що обмежена верх­ньою і нижньою щелепами. У ротовій порожнині їжа куштується, подрібнюється, перетирається й змочується слиною. Механічна переробка їжі здійснюється за допомогою зубів і язика. У дорослої людини 32 зуби: по 4 плескатих різці, по 2 загострених ікла, по 2 малих і 6 великих кутніх зубів на верхніх і нижніх щелепах. У ротовій порожнині міститься периферична частина смакового аналізатора — язик.У ротову порожнину відкриваються три пари великих слинних залоз, а також численні дрібні залози. Слинні залози виділяють секрет — слину — рефлекторно. Вона обволікає їжу під час пережовування, сприяє формуванню харчової кашки; полегшує ковтання та проходження кашки у стравохід. З ротової порожнини їжа потрапляє в глотку, а потім у стравохід,який переходить у шлунок.Численні залози слизової оболонки шлунка виділяють у його порожнину шлунковий сік. Шлунковий сік — безбарвна рідина, у якій містяться ферменти, слиз і невелика кількість соляної кислоти. Із шлунку їжа потрапляє у кишечник,де всмоктуються поживні речовини і формуються калові маси.

Рис.2 Процес травлення у людини.

Всі необхідні речовини для ефективного функціонування організму, для росту і відновлення зруйнованих тканин, підтримки температури тіла, організм отримує з води і їжі. Але їжу необхідно хімічно і механічно обробити, тобто розщепити на розчинні, прості речовини, які поглинаються клітинами організму і всмоктуються в кров. З цією функцією справляється травна система людини.Ще одне важливе її значення в тому, що завдяки їй організм забезпечується киснем і корисними речовинами: білками, жирами, мінеральними солями, вуглеводами, водою і вітамінами. Травна система також виконує наступні функції – рухову (переміщує їжу по травному каналу і перемішує її), секреторну (синтезує і сприяє виділенню травних соків, які містять ферменти для розщеплення харчових речовин),всмоктувальну(забезпечує перехід всіх речовин в лімфу і кров). Таким чином організм отримує все необхідне для своєї життєдіяльності.

Для закріплення теорії пропоную переглянути відео на тему: “Травлення”.

Підготувала студентка 4-го курсу Полівчак Ілона за матеріалами відкритих джерел.

Leave a Comment